Rachunek bieżący dla osób prowadzących działalność gospodarczą służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania rozliczeń związanych z prowadzoną przez klienta działalnością. Rachunki rozliczeniowe umożliwiają w szczególności:

  • przechowywanie środków pieniężnych,
  • przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą,
  • korzystanie z kredytów w rachunku bieżącym w złotych i innych kredytów w złotych, oferowanych przez Bank,
  • składanie stałych zleceń,
  • składanie poleceń zapłaty,
  • korzystanie z kart bankowych,
  • korzystanie z systemu bankowości elektronicznej, (Internet Banking i SMS Banking, Home Banking - pozwalają 24h na dobę z dowolnego miejsca dokonywać rozliczeń i kontrolować stan środków),
  • korzystanie z innych usług bankowych oferowanych przez Bank w ramach rachunku bieżącego.

Opłaty i prowizje za prowadzenie KONTA FIRMOWEGO podane są w "Taryfie Opłat i Prowizji Powiatowego Banku Spółdzielczego w Opolu Lubelskim".

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera https://psd2-pdev.pbsopolelubelskie.pl

 

Szanowni Państwo

W załączeniu przesyłamy link do komunikatu opracowanego wspólnie przez Prokuraturę Krajową, Komendę Główną Policji, UOKIK, Europejskie Centrum Konsumenckie, Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP oraz Zaufaną Trzecią Stronę. Komunikat związany jest z bieżącymi atakami na klientów banków przy użyciu fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności https://zbp.pl/wydarzenia/archiwum/wydarzenia/2019/maj/uwaga-na-falszywe-strony-udajace-posrednikow-szybkich-platnosci.Prosimy również o zapoznania się z „Zasadami bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej”.

 

Copyright © 2017 PBS w Opolu Lubelskim.
Our website is protected by DMC Firewall!