BLOKOWANIE DOSTĘPU DO INTERNETOWEGO RACHUNKU PRZEZ KLIENTA:

  1. Telefoniczny kontakt klienta z Bankiem w godzinach pracy Banku
  2.  Wysłanie wiadomości SMS na numer +48601878693 o treści
    • BI#identyfikator, gdzie BI – to Blokada Identyfikatora; identyfikator to login do serwisu Internet Bankingu. System zweryfikuje, czy podany identyfikator jest powiązany z numerem telefonu . W przypadku istniejącego powiązania dostęp jest blokowany i odsyłany odpowiedni komunikat do Klienta.
    • BI#identyfikator#PESEL - gdzie BI – to Blokada Identyfikatora; identyfikator to login do serwisu Internet Bankingu. SMS blokuje dostęp z dowolnego telefonu.
  3. Opcja w zakładce Ustawienia/Kanały dostępu (w serwisie klienta) umożliwia blokowanie dostępu do rachunków poprzez Internet oraz SMS Banking. Zablokowaną w ten sposób usługę może odblokować operator w banku lub sam klient przed opuszczeniem okna z wymienionym menu, używając przyciskuAktywuj wyświetlonym przy zablokowanej usłudze.

 

 

Nowe zasady uwierzytelniania transakcji niskokwotowych

Z dniem 01.07.2023 zaczną obowiązywać nowe zasady uwierzytelniania transakcji niskokwotowych

Informacja

Szanowny Kliencie

Informujemy, że Powiatowy Bank Spółdzielczy w Opolu Lubelskim posiada w swojej ofercie kredyty preferencyjne na utrzymanie płynności finansowej przez producentów rolnych. Oprocentowanie płacone przez klienta to tylko 2%.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek w celu uzyskania szczegółowych informacji

 

Copyright © 2017 PBS w Opolu Lubelskim.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!