Do dyspozycji naszych klientów oddajemy Karty Własne Powiatowego Banku Spółdzielczego w Opolu Lubelskim.

Wybierając Kartę Własną*  zyskujesz:

  • komfort - poza godzinami pracy Banku masz stały dostęp do środków na rachunku,
  • bezpieczeństwo środków na rachunku –każda transakcja dokonywana przy pomocy karty jest potwierdzana numerem PIN,
  • dostęp do gotówki, dzięki bezpłatnym bankomatom Banku PBS w Opolu Lubelskim,
  • bieżący podgląd stanu środków na rachunku – możliwość sprawdzenia stanu środków w bankomatach,
  • możliwość wykonania przelewuz listy przelewów zdefiniowanych.

Koszt wydania karty: 9 zł

*Karta Własna akceptowana jest wyłącznie w bankomatach należących do Powiatowego Banku Spółdzielczego w Opolu Lubelskim, które znajdują się przed siedzibami Banku w Opolu Lubelskim, Chodlu, Łaziskach oraz Karczmiskach.

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera https://psd2-pdev.pbsopolelubelskie.pl

 

ZMIANY W UWIERZYTELNIANIU TRANSAKCJI

Przypominamy, że od stycznia 2021 r. wchodzi w życie zmiana przepisów prawa, która wymusza modyfikację usługi 3D Secure. Obecnie funkcjonująca w Grupie BPS wersja 3D Secure zostanie dostosowana tak, aby spełniać wymogi dotyczące silnego uwierzytelniania transakcji wynikające z Dyrektywy PSD2. W Grupie BPS realizacja wymogu silnego uwierzytelniania będzie polegała na dodaniu, obok dziś funkcjonującego obowiązku podania jednorazowego kodu przesyłanego w formie SMS, drugiego obowiązkowego zabezpieczenia w postaci kodu PIN dedykowanego dla usługi 3D Secure. Zmiana zostanie wdrożona do końca stycznia 2021 r.

W załączeniu instrukcja pokazująca jak Klient powinien nadać kod PIN w portalu KartoSFERA oraz jak wyglądać będzie uwierzytelnienie transakcji w ramach zmienionej usługi 3D Secure.

NADANIE PINU

PRZYKŁAD UWIERZYTELNIANIA

Copyright © 2017 PBS w Opolu Lubelskim.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!