Do dyspozycji naszych klientów oddajemy Karty Własne Powiatowego Banku Spółdzielczego w Opolu Lubelskim.

Wybierając Kartę Własną*  zyskujesz:

  • komfort - poza godzinami pracy Banku masz stały dostęp do środków na rachunku,
  • bezpieczeństwo środków na rachunku –każda transakcja dokonywana przy pomocy karty jest potwierdzana numerem PIN,
  • dostęp do gotówki, dzięki bezpłatnym bankomatom Banku PBS w Opolu Lubelskim,
  • bieżący podgląd stanu środków na rachunku – możliwość sprawdzenia stanu środków w bankomatach,
  • możliwość wykonania przelewuz listy przelewów zdefiniowanych.

Koszt wydania karty: 9 zł

*Karta Własna akceptowana jest wyłącznie w bankomatach należących do Powiatowego Banku Spółdzielczego w Opolu Lubelskim, które znajdują się przed siedzibami Banku w Opolu Lubelskim, Chodlu, Łaziskach oraz Karczmiskach.

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera https://psd2-pdev.pbsopolelubelskie.pl

 

Szanowni Państwo

W załączeniu przesyłamy link do komunikatu opracowanego wspólnie przez Prokuraturę Krajową, Komendę Główną Policji, UOKIK, Europejskie Centrum Konsumenckie, Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP oraz Zaufaną Trzecią Stronę. Komunikat związany jest z bieżącymi atakami na klientów banków przy użyciu fałszywych stron udających pośredników szybkich płatności https://zbp.pl/wydarzenia/archiwum/wydarzenia/2019/maj/uwaga-na-falszywe-strony-udajace-posrednikow-szybkich-platnosci.Prosimy również o zapoznania się z „Zasadami bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej”.

 

Copyright © 2017 PBS w Opolu Lubelskim.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd